İçeriğe geç

Bursa Tekirdağ Arası Kaç KM

Bursa Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Tekirdağ arası kaç km? Bursa Tekirdağ arası kaç saat? Bursa Tekirdağ yol tarifi? Bursa Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Tekirdağ Arası Kaç KM

Bursa Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 302 km’dir. Bursa Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 158 km’dir.

Bursa Tekirdağ Arası Kaç KM

Bursa Tekirdağ Arası Kaç Saat

Bursa Tekirdağ arası kaç saat; Bursa Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 302 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 158 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 42 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

42 dakika

Bursa Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 302 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.