Bursa Susurluk Arası Kaç KM

Bursa Susurluk arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Susurluk şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Susurluk arası kaç km? Bursa Susurluk arası kaç saat? Bursa Susurluk yol tarifi? Bursa Susurluk arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Susurluk İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Susurluk ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Susurluk ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 652 km2dir. Susurluk ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 50.0760” Kuzey ve 28° 9′ 24.8472” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Susurluk Arası Kaç KM

Bursa Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 km’dir.

Bursa Susurluk Arası Kaç KM

Bursa Susurluk Arası Kaç Saat

Bursa Susurluk arası kaç saat; Bursa Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Susurluk arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Bursa Susurluk Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Susurluk Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Susurluk arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Susurluk’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Susurluk’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.