Bursa Sarımsaklı Arası Kaç KM

Bursa Sarımsaklı arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Sarımsaklı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Sarımsaklı arası kaç km? Bursa Sarımsaklı arası kaç saat? Bursa Sarımsaklı yol tarifi? Bursa Sarımsaklı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Sarımsaklı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sarımsaklı ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Sarımsaklı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Sarımsaklı ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 17′ 29.7996” Kuzey ve 26° 40′ 9.3000” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Sarımsaklı Arası Kaç KM

Bursa Sarımsaklı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 277 km’dir.

Bursa Sarımsaklı Arası Kaç KM

Bursa Sarımsaklı Arası Kaç Saat

Bursa Sarımsaklı arası kaç saat; Bursa Sarımsaklı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 277 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bursa Sarımsaklı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Bursa Sarımsaklı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Sarımsaklı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 277 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Sarımsaklı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Sarımsaklı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sarımsaklı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sarımsaklı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.