İçeriğe geç

Bursa Osmaniye Arası Kaç KM

Bursa Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Osmaniye arası kaç km? Bursa Osmaniye arası kaç saat? Bursa Osmaniye yol tarifi? Bursa Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Bursa Osmaniye Arası Kaç KM

Bursa Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 899 km’dir. Bursa Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 715 km’dir.

Bursa Osmaniye Arası Kaç Saat

Bursa Osmaniye arası kaç saat; Bursa Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 899 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bursa Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Bursa Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 715 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 27 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 27 dakika

Bursa Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 899 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 72 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.