İçeriğe geç

Bursa Muş Arası Kaç KM

Bursa Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Muş arası kaç km? Bursa Muş arası kaç saat? Bursa Muş yol tarifi? Bursa Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Bursa Muş Arası Kaç KM

Bursa Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1374 km’dir. Bursa Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1080 km’dir.

Bursa Muş arası kaç km

Bursa Muş Arası Kaç Saat

Bursa Muş arası kaç saat; Bursa Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1374 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1080 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 56 dakika

Bursa Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1374 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 76 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 110 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.