İçeriğe geç

Bursa Muğla Arası Kaç KM

Bursa Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Muğla arası kaç km? Bursa Muğla arası kaç saat? Bursa Muğla yol tarifi? Bursa Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Bursa Muğla Arası Kaç KM

Bursa Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 543 km’dir. Bursa Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 339 km’dir.

Bursa Muğla Arası Kaç Saat

Bursa Muğla arası kaç saat; Bursa Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 543 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bursa Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 339 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Bursa Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 543 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.