İçeriğe geç

Bursa Kırklareli Arası Kaç KM

Bursa Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Kırklareli arası kaç km? Bursa Kırklareli arası kaç saat? Bursa Kırklareli yol tarifi? Bursa Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Kırklareli Arası Kaç KM

Bursa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 km’dir. Bursa Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 232 km’dir.

Bursa Kırklareli Arası Kaç Saat

Bursa Kırklareli arası kaç saat; Bursa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bursa Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Bursa Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 232 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 48 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

48 dakika

Bursa Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 366 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.