İçeriğe geç

Bursa Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Bursa Kahramanmaraş arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Kahramanmaraş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Kahramanmaraş arası kaç km? Bursa Kahramanmaraş arası kaç saat? Bursa Kahramanmaraş yol tarifi? Bursa Kahramanmaraş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Kahramanmaraş İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Bursa Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 km’dir. Bursa Kahramanmaraş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 735 km’dir.

Bursa Kahramanmaraş Arası Kaç Saat

Bursa Kahramanmaraş arası kaç saat; Bursa Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Bursa Kahramanmaraş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Bursa Kahramanmaraş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 735 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 28 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 28 dakika

Bursa Kahramanmaraş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Kahramanmaraş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Kahramanmaraş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.