İçeriğe geç

Bursa Harem Arası Kaç KM

Bursa Harem arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Harem şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Harem arası kaç km? Bursa Harem arası kaç saat? Bursa Harem yol tarifi? Bursa Harem arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Harem İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmarabölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882km2’dir.Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Harem ilçesi;

Marmarabölgesinde yer alan Haremilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir.Harem ilçesinin coğrafi konumu ise41° 0′ 44″ Kuzey ile 29° 0′ 45″ DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Bursa Harem Arası Kaç KM

Bursa Harem arası mesafe karayolu ile yaklaşık 146km’dir.

Bursa Harem Arası Kaç KM

Bursa Harem Arası Kaç Saat

Bursa Harem arası kaç saat; Bursa Harem arası mesafe karayolu ile yaklaşık 146 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2saatsürmektedir. Bursa Harem arası mesafe otobüs ile yaklaşık3saatsürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Bursa Harem Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Harem arası mesafe karayolu ile yaklaşık 146 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Harem Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Harem arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Harem’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Harem’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.