İçeriğe geç

Bursa Gümüşhane Arası Kaç KM

Bursa Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Gümüşhane arası kaç km? Bursa Gümüşhane arası kaç saat? Bursa Gümüşhane yol tarifi? Bursa Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Gümüşhane Arası Kaç KM

Bursa Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1068 km’dir. Bursa Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 870 km’dir.

Bursa Gümüşhane Arası Kaç Saat

Bursa Gümüşhane arası kaç saat; Bursa Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1068 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Bursa Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Bursa Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 870 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Bursa Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1068 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 59 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 86 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.