İçeriğe geç

Bursa Giresun Arası Kaç KM

Bursa Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Giresun arası kaç km? Bursa Giresun arası kaç saat? Bursa Giresun yol tarifi? Bursa Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Bursa Giresun Arası Kaç KM

Bursa Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1041 km’dir. Bursa Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 810 km’dir.

Bursa Giresun Arası Kaç Saat

Bursa Giresun arası kaç saat; Bursa Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1041 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 810 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 34 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 34 dakika

Bursa Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1041 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 58 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 84 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.