İçeriğe geç

Bursa Erdek Arası Kaç KM

Bursa Erdek arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Erdek şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Erdek arası kaç km? Bursa Erdek arası kaç saat? Bursa Erdek yol tarifi? Bursa Erdek arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Erdek İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir.Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Erdek ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Erdekilçesinin yüzölçümü yaklaşık 307km2dir.Erdek ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 23′ 53.9484” Kuzey ve 27° 47′ 30.0264” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Bursa Erdek Arası Kaç KM

Bursa Erdek arası mesafe karayolu ile yaklaşık 132 km’dir.

Bursa Erdek Arası Kaç KM

Bursa Erdek Arası Kaç Saat

Bursa Erdek arası kaç saat; Bursa Erdek arası mesafe karayolu ile yaklaşık 132 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık2saat sürmektedir. Bursa Erdek arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3saat

Bursa Erdek Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Erdek arası mesafe karayolu ile yaklaşık 132 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Erdek Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Erdek arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erdek’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erdek’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.