Bursa Edremit Arası Kaç KM

Bursa Edremit arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Edremit şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Edremit arası kaç km? Bursa Edremit arası kaç saat? Bursa Edremit yol tarifi? Bursa Edremit arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Edremit İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Edremit ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Edremit ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 682 km2dir. Edremit ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 35′ 40.7976” Kuzey ve 27° 1′ 18.8004” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Edremit Arası Kaç KM

Bursa Edremit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 231 km’dir. Bursa Edremit arası mesafe havayolu ile yaklaşık 186 km’dir.

Bursa Edremit Arası Kaç KM

Bursa Edremit Arası Kaç Saat

Bursa Edremit arası kaç saat; Bursa Edremit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 231 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Edremit arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Edremit arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 186 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Bursa Edremit Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Edremit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 231 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 19 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Edremit Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Edremit arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edremit’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edremit’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.