İçeriğe geç

Bursa Düzce Arası Kaç KM

Bursa Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Düzce arası kaç km? Bursa Düzce arası kaç saat? Bursa Düzce yol tarifi? Bursa Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Düzce Arası Kaç KM

Bursa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 275 km’dir. Bursa Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 204 km’dir.

Bursa Düzce Arası Kaç Saat

Bursa Düzce arası kaç saat; Bursa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 275 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bursa Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Bursa Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 204 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

46 dakika

Bursa Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 274 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.