Bursa Didim Arası Kaç KM

Bursa Didim arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Didim şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Didim arası kaç km? Bursa Didim arası kaç saat? Bursa Didim yol tarifi? Bursa Didim arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Didim İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Didim ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Didim ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 424 km2dir. Didim ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 22′ 33.9420” Kuzey ve 27° 15′ 53.0244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Didim Arası Kaç KM

Bursa Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 470 km’dir. Bursa Didim arası mesafe havayolu ile yaklaşık 348 km’dir.

Bursa Didim Arası Kaç KM

Bursa Didim Arası Kaç Saat

Bursa Didim arası kaç saat; Bursa Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 470 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Didim arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bursa Didim arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 348 kilometredir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Bursa Didim Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 470 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Didim Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Didim arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Didim’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Didim’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.