İçeriğe geç

Bursa Çorum Arası Kaç KM

Bursa Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Çorum arası kaç km? Bursa Çorum arası kaç saat? Bursa Çorum yol tarifi? Bursa Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS  koordinatlarıdır.

Bursa Çorum Arası Kaç KM

Bursa Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 657 km’dir. Bursa Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 502 km’dir.

Bursa Çorum Arası Kaç Saat

Bursa Çorum arası kaç saat; Bursa Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 657 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bursa Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 502 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bursa Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 657 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 53 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.