İçeriğe geç

Bursa Çankırı Arası Kaç KM

Bursa Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Çankırı arası kaç km? Bursa Çankırı arası kaç saat? Bursa Çankırı yol tarifi? Bursa Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Çankırı Arası Kaç KM

Bursa Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 499 km’dir. Bursa Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 389 km’dir.

Bursa Çankırı Arası Kaç Saat

Bursa Çankırı arası kaç saat; Bursa Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 499 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bursa Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 389 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Bursa Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 499 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 40 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.