Bursa Burhaniye Arası Kaç KM

Bursa Burhaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Burhaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Burhaniye arası kaç km? Bursa Burhaniye arası kaç saat? Bursa Burhaniye yol tarifi? Bursa Burhaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Burhaniye İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burhaniye ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Burhaniye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 420 km2dir. Burhaniye ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 30′ 11.0016” Kuzey ve 26° 58′ 48.6156” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Burhaniye Arası Kaç KM

Bursa Burhaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 238 km’dir.

Bursa Burhaniye Arası Kaç KM

Bursa Burhaniye Arası Kaç Saat

Bursa Burhaniye arası kaç saat; Bursa Burhaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 238 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Burhaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Bursa Burhaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Burhaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 238 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Burhaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Burhaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burhaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burhaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.