Bursa Bozüyük Arası Kaç KM

Bursa Bozüyük arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Bozüyük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Bozüyük arası kaç km? Bursa Bozüyük arası kaç saat? Bursa Bozüyük yol tarifi? Bursa Bozüyük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Bozüyük İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Bozüyük ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bozüyük ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 860 km2dir. Bozüyük ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 21.8124” Kuzey ve 30° 2′ 23.3700” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Bozüyük Arası Kaç KM

Bursa Bozüyük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 106 km’dir. Bursa Bozüyük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 83 km’dir.

Bursa Bozüyük Arası Kaç KM

Bursa Bozüyük Arası Kaç Saat

Bursa Bozüyük arası kaç saat; Bursa Bozüyük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 106 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Bozüyük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Bozüyük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 83 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Bursa Bozüyük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Bozüyük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 106 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Bozüyük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Bozüyük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bozüyük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozüyük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.