Bursa Bodrum Arası Kaç KM

Bursa Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Bodrum arası kaç km? Bursa Bodrum arası kaç saat? Bursa Bodrum yol tarifi? Bursa Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Bodrum İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Bodrum Arası Kaç KM

Bursa Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 550 km’dir. Bursa Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 380 km’dir.

Bursa Bodrum Arası Kaç KM

Bursa Bodrum Arası Kaç Saat

Bursa Bodrum arası kaç saat; Bursa Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 550 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Bursa Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bursa Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 380 kilometredir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Bursa Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 550 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.