İçeriğe geç

Bursa Bilecik Arası Kaç KM

Bursa Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Bilecik arası kaç km? Bursa Bilecik arası kaç saat? Bursa Bilecik yol tarifi? Bursa Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Bursa Bilecik Arası Kaç KM

Bursa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 97 km’dir. Bursa Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 79 km’dir.

Bursa Bilecik Arası Kaç Saat

Bursa Bilecik arası kaç saat; Bursa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 97 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Bursa Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bursa Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 79 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Uçak ile;

36 dakika

Bursa Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 97 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.