İçeriğe geç

Bursa Bayburt Arası Kaç KM

Bursa Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Bayburt arası kaç km? Bursa Bayburt arası kaç saat? Bursa Bayburt yol tarifi? Bursa Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Bayburt Arası Kaç KM

Bursa Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1154 km’dir. Bursa Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 949 km’dir.

Bursa Bayburt Arası Kaç Saat

Bursa Bayburt arası kaç saat; Bursa Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1154 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Bursa Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Bursa Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 949 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Bursa Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1154 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 64 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 93 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.