İçeriğe geç

Bursa Balıkesir Arası Kaç KM

Bursa Balıkesir arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Balıkesir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Balıkesir arası kaç km? Bursa Balıkesir arası kaç saat? Bursa Balıkesir yol tarifi? Bursa Balıkesir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Balıkesir İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Balıkesir Arası Kaç KM

Bursa Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 177 km’dir. Bursa Balıkesir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 134 km’dir.

Bursa Balıkesir Arası Kaç KM

Bursa Balıkesir Arası Kaç Saat

Bursa Balıkesir arası kaç saat; Bursa Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 177 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bursa Balıkesir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bursa Balıkesir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 134 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Bursa Balıkesir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 177 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Balıkesir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Balıkesir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.