İçeriğe geç

Bursa Artvin Arası Kaç KM

Bursa Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Artvin arası kaç km? Bursa Artvin arası kaç saat? Bursa Artvin yol tarifi? Bursa Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bursa ili yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Bursa Artvin Arası Kaç KM

Bursa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1433 km’dir. Bursa Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1077 km’dir.

Bursa Artvin Arası Kaç KM

Bursa Artvin Arası Kaç Saat

Bursa Artvin arası kaç saat; Bursa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1433 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat sürmektedir. Bursa Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika  sürmektedir. Bursa Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1077 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Bursa Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1433 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 79 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 115 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.