Bursa Akçay Arası Kaç KM

Bursa Akçay arası kaç km; yazımızda öncelikle Bursa ve Akçay şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bursa Akçay arası kaç km? Bursa Akçay arası kaç saat? Bursa Akçay yol tarifi? Bursa Akçay arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bursa ile Akçay İli Hakkında Genel Bilgiler

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40° 11′ 18.6936” Kuzey ve 29° 3′ 39.4740” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akçay ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Akçay ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Akçay ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 35′ 12.3540” Kuzey ve 26° 55′ 23.1528” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa Akçay Arası Kaç KM

Bursa Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 239 km’dir.

Bursa Akçay Arası Kaç KM

Bursa Akçay Arası Kaç Saat

Bursa Akçay arası kaç saat; Bursa Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 239 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bursa Akçay arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Bursa Akçay Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bursa Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 239 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bursa Akçay Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bursa Akçay arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Akçay’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akçay’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.