Burhaniye Ayvalık Arası Kaç KM

Burhaniye Ayvalık arası kaç km; yazımızda öncelikle Burhaniye ve Ayvalık şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burhaniye Ayvalık arası kaç km? Burhaniye Ayvalık arası kaç saat? Burhaniye Ayvalık yol tarifi? Burhaniye Ayvalık arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burhaniye ile Ayvalık İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Burhaniye ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Burhaniye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 420 km2’dir. Burhaniye ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 30′ 11.0016” Kuzey ve 26° 58′ 48.6156” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ayvalık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 305 km2dir. Ayvalık ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 19′ 9.0588” Kuzey ve 26° 41′ 32.5932” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burhaniye Ayvalık Arası Kaç KM

Burhaniye Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 34 km’dir.

Burhaniye Ayvalık Arası Kaç KM

Burhaniye Ayvalık Arası Kaç Saat

Burhaniye Ayvalık arası kaç saat; Burhaniye Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 34 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 35 dakika sürmektedir. Burhaniye Ayvalık arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

35 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Burhaniye Ayvalık Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burhaniye Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 34 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burhaniye Ayvalık Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burhaniye Ayvalık arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burhaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burhaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ayvalık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayvalık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.