İçeriğe geç

Burdur Yeşilova Arası Kaç KM

Burdur Yeşilova arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Yeşilova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Yeşilova arası kaç km? Burdur Yeşilova arası kaç saat? Burdur Yeşilova yol tarifi? Burdur Yeşilova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Yeşilova İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ilinin yüzölçümü yaklaşık 7,174km2’dir.Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37° 43′ 6.0024” Kuzey ve 30° 16′ 56.3988” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Yeşilova ilçesi;

Akdenizbölgesinde yer alan Yeşilovailçesinin yüzölçümü yaklaşık1,108km2dir.Yeşilova ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 30′ 24.6924” Kuzey ve 29° 45′ 10.4436” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Burdur Yeşilova Arası Kaç KM

Burdur Yeşilova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 km’dir.

Burdur Yeşilova Arası Kaç KM

Burdur Yeşilova Arası Kaç Saat

Burdur Yeşilova arası kaç saat; Burdur Yeşilova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 45 dakikasürmektedir. Burdur Yeşilova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

45 dakika

Otobüs ile;

1saat30 dakika

Burdur Yeşilova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Yeşilova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Yeşilova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Yeşilova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yeşilova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yeşilova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.