Burdur Fethiye Arası Kaç KM

Burdur Fethiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Fethiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Fethiye arası kaç km? Burdur Fethiye arası kaç saat? Burdur Fethiye yol tarifi? Burdur Fethiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Fethiye İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ilinin yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur Fethiye Arası Kaç KM

Burdur Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 206 km’dir. Burdur Fethiye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 157 km’dir.

Burdur Fethiye Arası Kaç KM

Burdur Fethiye Arası Kaç Saat

Burdur Fethiye arası kaç saat; Burdur Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 206 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Fethiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Fethiye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 157 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Burdur Fethiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 206 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Fethiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Fethiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.