Burdur Bucak Arası Kaç KM

Burdur Bucak arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Bucak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Bucak arası kaç km? Burdur Bucak arası kaç saat? Burdur Bucak yol tarifi? Burdur Bucak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Bucak İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ilinin yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Bucak ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bucak ilçesinin yüzölçümü yaklaşık  1,511 km2dir. Bucak ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 27′ 23.5692” Kuzey ve 30° 35′ 23.4024” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur Bucak Arası Kaç KM

Burdur Bucak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 km’dir. Burdur Bucak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 40 km’dir.

Burdur Bucak Arası Kaç KM

Burdur Bucak Arası Kaç Saat

Burdur Bucak arası kaç saat; Burdur Bucak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Burdur Bucak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Burdur Bucak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 40 kilometredir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Burdur Bucak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Bucak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Bucak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Bucak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bucak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bucak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.