İçeriğe geç

Bolu Burdur Arası Kaç KM

Bolu Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Burdur arası kaç km? Bolu Burdur arası kaç saat? Bolu Burdur yol tarifi? Bolu Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu Burdur Arası Kaç KM

Bolu Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 566 km’dir. Bolu Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 355 km’dir.

Bolu Burdur Arası Kaç Saat

Bolu Burdur arası kaç saat; Bolu Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 566 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bolu Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 355 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Bolu Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 566 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.