İçeriğe geç

Bilecik Burdur Arası Kaç KM

Bilecik Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Burdur arası kaç km? Bilecik Burdur arası kaç saat? Bilecik Burdur yol tarifi? Bilecik Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Burdur Arası Kaç KM

Bilecik Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 394 km’dir. Bilecik Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 294 km’dir.

Bilecik Burdur Arası Kaç Saat

Bilecik Burdur arası kaç saat; Bilecik Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 394 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 294 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Bilecik Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 394 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.