İçeriğe geç

Burdur Batman Arası Kaç KM

Burdur Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Batman arası kaç km? Burdur Batman arası kaç saat? Burdur Batman yol tarifi? Burdur Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Burdur Batman Arası Kaç KM

Burdur Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1244 km’dir. Burdur Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 954 km’dir.

Burdur Batman Arası Kaç Saat

Burdur Batman arası kaç saat; Burdur Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1244 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Burdur Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Burdur Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 954 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Burdur Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1244 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 100 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.