İçeriğe geç

Bulancak Yol Tarifi

Giresun Bulancak yol tarifi; yazımızda öncelikle Bulancak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bulancak’a nasıl gidilir? Bulancak yol tarifi? Bulancak yol haritası? Bulancak İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bulancak İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun’un ilçesi olan Bulancak, Giresun’un yerleşim yerlerinden biridir. Bulancak İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 774 km2’dir. Bulancak ilçesinin rakımı ise 15 m olarak hesaplanmıştır. Bulancak ilinin doğusunda ise Keşap, batısında Piraziz, Güneyinde ise Ordu ilçeleri bulunmaktadır. Bulancak ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Bulancak İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Bulancak ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 67.582 nüfusa sahiptir.

Bulancak İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bulancak Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Bulancak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Bulancak Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bulancak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Bulancak’a Nasıl Gidilir? Bulancak Yol Tarifi

Bulancak’a kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Bulancak’a gelebilirsiniz. Bulancak karayolu ile Giresun şehir merkezine 31 km, İstanbul’a yaklaşık 917 km, Ankara’ya yaklaşık 583 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.269 km uzaklıktadır. Hava yolu ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.