Bozyazı Anamur Arası Kaç KM

Bozyazı Anamur arası kaç km; yazımızda öncelikle Bozyazı ve Anamur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bozyazı Anamur arası kaç km? Bozyazı Anamur arası kaç saat? Bozyazı Anamur yol tarifi? Bozyazı Anamur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bozyazı ile Anamur İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bozyazı ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bozyazı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 642 km2’dir. Bozyazı ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 6′ 19.5516” Kuzey ve 32° 58′ 26.0400” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Anamur ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Anamur ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,430 km2dir. Anamur ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 4′ 38.2296” Kuzey ve 32° 49′ 58.4040” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bozyazı Anamur Arası Kaç KM

Bozyazı Anamur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 71 km’dir.

Bozyazı Anamur Arası Kaç KM

Bozyazı Anamur Arası Kaç Saat

Bozyazı Anamur arası kaç saat; Bozyazı Anamur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 71 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bozyazı Anamur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Bozyazı Anamur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bozyazı Anamur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 71 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bozyazı Anamur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bozyazı Anamur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bozyazı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozyazı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Anamur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Anamur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.