İçeriğe geç

Bozüyük Yol Tarifi

Bilecik Bozüyük yol tarifi; yazımızda öncelikle Bozüyük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bozüyük’e nasıl gidilir? Bozüyük yol tarifi? Bozüyük yol haritası? Bozüyük İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bozüyük İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik’in ilçesi olan Bozüyük, Bilecik’in yerleşim yerlerinden biridir. Bozüyük İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 860 km2’dir. Bozüyük ilçesinin rakımı ise 757 m olarak hesaplanmıştır. Bozüyük ilinin Kuzeyinde Pazaryeri, doğusunda ise Söğüt, batısında ve Güneyinde ise Kütahya ilçeleri bulunmaktadır. Bozüyük ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Bozüyük İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Bozüyük ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 75.566 nüfusa sahiptir.

Bozüyük İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bozüyük Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Bozüyük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Bozüyük Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozüyük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Bozüyük’e Nasıl Gidilir? Bozüyük Yol Tarifi

Bozüyük’e kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Bozüyük’e gelebilirsiniz. Bozüyük karayolu ile Bilecik şehir merkezine 40,6 km, İstanbul’a yaklaşık 254 km, Ankara’ya yaklaşık 283 km, İzmir’den ise yaklaşık 450 km uzaklıktadır. Hava yolunu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Bilecik’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilecik demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Bozüyük ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.