Bozüyük Sakarya Arası Kaç KM

Bozüyük Sakarya arası kaç km; yazımızda öncelikle Bozüyük ve Sakarya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bozüyük Sakarya arası kaç km? Bozüyük Sakarya arası kaç saat? Bozüyük Sakarya yol tarifi? Bozüyük Sakarya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bozüyük ile Sakarya İli Hakkında Genel Bilgiler

Bozüyük ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bozüyük ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 860 km2’dir. Bozüyük ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 21.8124” Kuzey ve 30° 2′ 23.3700” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40° 46′ 23.0700” Kuzey ve 30° 23′ 41.3412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bozüyük Sakarya Arası Kaç KM

Bozüyük Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 136 km’dir.

Bozüyük Sakarya Arası Kaç KM

Bozüyük Sakarya Arası Kaç Saat

Bozüyük Sakarya arası kaç saat; Bozüyük Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 136 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bozüyük Sakarya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Bozüyük Sakarya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bozüyük Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 136 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bozüyük Sakarya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bozüyük Sakarya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bozüyük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozüyük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.