İçeriğe geç

Bozüyük Kuşadası Arası Kaç KM

Bozüyük Kuşadası arası kaç km; yazımızda öncelikle Bozüyük ve Kuşadası şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bozüyük Kuşadası arası kaç km? Bozüyük Kuşadası arası kaç saat? Bozüyük Kuşadası yol tarifi? Bozüyük Kuşadası arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bozüyük ile Kuşadası İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bozüyük ilçesi;

Marmarabölgesinde yer alan Bozüyük ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 860km2’dir.Bozüyük ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 21.8124” Kuzey ve 30° 2′ 23.3700” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Kuşadası ilçesi;

Egebölgesinde yer alan Kuşadasıilçesinin yüzölçümü yaklaşık 265km2dir.Kuşadası ilçesinin coğrafi konumu ise37° 51′ 28.4904” Kuzey ve 27° 15′ 39.6540” Doğu GPSkoordinatlarıdır.

Bozüyük Kuşadası Arası Kaç KM

Bozüyük Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 531km’dir.

Bozüyük Kuşadası Arası Kaç KM

Bozüyük Kuşadası Arası Kaç Saat

Bozüyük Kuşadası arası kaç saat; Bozüyük Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 531 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saatsürmektedir. Bozüyük Kuşadası arası mesafe otobüs ile yaklaşık7saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Bozüyük Kuşadası Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bozüyük Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 531 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bozüyük Kuşadası Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bozüyük Kuşadası arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bozüyük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozüyük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kuşadası’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuşadası’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.