Bornova Torbalı Arası Kaç KM

Bornova Torbalı arası kaç km; yazımızda öncelikle Bornova ve Torbalı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bornova Torbalı arası kaç km? Bornova Torbalı arası kaç saat? Bornova Torbalı yol tarifi? Bornova Torbalı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bornova ile Torbalı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bornova ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bornova ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 220 km2’dir. Bornova ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 28′ 15.5352” Kuzey ve 27° 13′ 3.6840” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Torbalı ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Torbalı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 577 km2dir. Torbalı ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 9′ 20.6316” Kuzey ve 27° 21′ 52.1784” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bornova Torbalı Arası Kaç KM

Bornova Torbalı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 km’dir.

Bornova Torbalı Arası Kaç KM

Bornova Torbalı Arası Kaç Saat

Bornova Torbalı arası kaç saat; Bornova Torbalı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Bornova Torbalı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Bornova Torbalı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bornova Torbalı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bornova Torbalı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bornova Torbalı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bornova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bornova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Torbalı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Torbalı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.