İçeriğe geç

Bolu Merkez Yol Tarifi

Bolu Merkez yol tarifi; yazımızda öncelikle Bolu Merkez şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Merkeze nasıl gidilir? Bolu Merkez yol tarifi? Bolu Merkez yol haritası? Bolu Merkez İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu Merkez İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu’nun ilçesi olan Bolu Merkez, Bolu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Bolu Merkez İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 1.616 km2’dir. Bolu Merkez ilçesinin rakımı ise 741 m olarak hesaplanmıştır. Bolu Merkez ilinin Kuzeyinde Mengen, doğusunda ise Yeniçağa ve Dörtdivan, batısında Düzce, Güneyinde ise Seben ve Kıbrıscık ilçeleri bulunmaktadır. Bolu Merkez ilçesi Karsal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Bolu Merkez İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Bolu Merkez ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 212.358 nüfusa sahiptir.

Bolu Merkez İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bolu Merkez Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Bolu Merkeze yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Bolu Merkez Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu Merkeze yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Bolu Merkeze Nasıl Gidilir? Bolu Merkez Yol Tarifi

Bolu Merkeze kara yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Bolu Merkeze gelebilirsiniz. Bolu Merkez karayolu ile İstanbul’a yaklaşık 273 km, Ankara’ya yaklaşık 183 km, İzmir’den ise yaklaşık 626 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ile ulaşımı yoktur.