Bolu Kartalkaya Arası Kaç KM

Bolu Kartalkaya arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Kartalkaya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Kartalkaya arası kaç km? Bolu Kartalkaya arası kaç saat? Bolu Kartalkaya yol tarifi? Bolu Kartalkaya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Kartalkaya İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ilinin yüzölçümü yaklaşık 8,341 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40° 43′ 57.1440” Kuzey ve 31° 36′ 29.5560” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kartalkaya ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Kartalkaya ilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir. Kartalkaya ilçesinin coğrafi konumu 40°40′10″N 31°47′10″E GPS koordinatlarıdır.

Bolu Kartalkaya Arası Kaç KM

Bolu Kartalkaya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Bolu Kartalkaya Arası Kaç KM

Bolu Kartalkaya Arası Kaç Saat

Bolu Kartalkaya arası kaç saat; Bolu Kartalkaya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Bolu Kartalkaya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Bolu Kartalkaya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Kartalkaya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Kartalkaya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Kartalkaya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kartalkaya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kartalkaya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.