Bolu Göynük Arası Kaç KM

Bolu Göynük arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Göynük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Göynük arası kaç km? Bolu Göynük arası kaç saat? Bolu Göynük yol tarifi? Bolu Göynük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Göynük İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ilinin yüzölçümü yaklaşık 8,341 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40° 43′ 57.1440” Kuzey ve 31° 36′ 29.5560” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Göynük ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Göynük ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,407 km2dir. Göynük ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 24′ 11.5416” Kuzey ve 30° 47′ 8.3400” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu Göynük Arası Kaç KM

Bolu Göynük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 km’dir.

Bolu Göynük Arası Kaç KM

Bolu Göynük Arası Kaç Saat

Bolu Göynük arası kaç saat; Bolu Göynük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Bolu Göynük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Bolu Göynük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Göynük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Göynük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Göynük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Göynük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Göynük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.