İçeriğe geç

Bilecik Bolu Arası Kaç KM

Bilecik Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Bolu arası kaç km? Bilecik Bolu arası kaç saat? Bilecik Bolu yol tarifi? Bilecik Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Bolu Arası Kaç KM

Bilecik Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 216 km’dir. Bilecik Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 153 km’dir.

Bilecik Bolu Arası Kaç Saat

Bilecik Bolu arası kaç saat; Bilecik Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 216 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 153 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Bilecik Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 216 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 18 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.