İçeriğe geç

Bolu Batman Arası Kaç KM

Bolu Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Batman arası kaç km? Bolu Batman arası kaç saat? Bolu Batman yol tarifi? Bolu Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Bolu Batman Arası Kaç KM

Bolu Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1281 km’dir. Bolu Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 879 km’dir.

Bolu Batman Arası Kaç Saat

Bolu Batman arası kaç saat; Bolu Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1281 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 879 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Bolu Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1281 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 71 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 103 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.