Bolu Amasra Arası Kaç KM

Bolu Amasra arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Amasra şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Amasra arası kaç km? Bolu Amasra arası kaç saat? Bolu Amasra yol tarifi? Bolu Amasra arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Amasra İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ilinin yüzölçümü yaklaşık 8,341 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40° 43′ 57.1440” Kuzey ve 31° 36′ 29.5560” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Amasra ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Amasra ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 178 km2dir. Amasra ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 44′ 49.2756” Kuzey ve 32° 23′ 7.9296” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu Amasra Arası Kaç KM

Bolu Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 193 km’dir.

Bolu Amasra Arası Kaç KM

Bolu Amasra Arası Kaç Saat

Bolu Amasra arası kaç saat; Bolu Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 193 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Amasra arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Bolu Amasra Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Amasra arası mesafe karayolu ile yaklaşık 193 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 16 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Amasra Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Amasra arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Amasra’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Amasra’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.