Bodrum Turgutreis Arası Kaç KM

Bodrum Turgutreis arası kaç km; yazımızda öncelikle Bodrum ve Turgutreis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bodrum Turgutreis arası kaç km? Bodrum Turgutreis arası kaç saat? Bodrum Turgutreis yol tarifi? Bodrum Turgutreis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bodrum ile Turgutreis İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bodrum ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2’dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Turgutreis ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Turgutreis ilçesinin yüzölçümü yaklaşık – km2dir. Turgutreis ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 0′ 59.9976” Kuzey ve 27° 15′ 59.9976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum Turgutreis Arası Kaç KM

Bodrum Turgutreis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 20 km’dir.

Bodrum Turgutreis Arası Kaç KM

Bodrum Turgutreis Arası Kaç Saat

Bodrum Turgutreis arası kaç saat; Bodrum Turgutreis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 20 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bodrum Turgutreis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

50 dakika

Bodrum Turgutreis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bodrum Turgutreis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 20 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bodrum Turgutreis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bodrum Turgutreis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Turgutreis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Turgutreis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.