Bodrum Ortaca Arası Kaç KM

Bodrum Ortaca arası kaç km; yazımızda öncelikle Bodrum ve Ortaca şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bodrum Ortaca arası kaç km? Bodrum Ortaca arası kaç saat? Bodrum Ortaca yol tarifi? Bodrum Ortaca arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bodrum ile Ortaca İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bodrum ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2’dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ortaca ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Ortaca ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285 km2dir. Ortaca ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 19.3992” Kuzey ve 28° 45′ 55.6884” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum Ortaca Arası Kaç KM

Bodrum Ortaca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 186 km’dir.

Bodrum Ortaca Arası Kaç KM

Bodrum Ortaca Arası Kaç Saat

Bodrum Ortaca arası kaç saat; Bodrum Ortaca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 186 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bodrum Ortaca arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Bodrum Ortaca Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bodrum Ortaca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 186 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bodrum Ortaca Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bodrum Ortaca arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ortaca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ortaca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.