Bodrum Nazilli Arası Kaç KM

Bodrum Nazilli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bodrum ve Nazilli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bodrum Nazilli arası kaç km? Bodrum Nazilli arası kaç saat? Bodrum Nazilli yol tarifi? Bodrum Nazilli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bodrum ile Nazilli İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bodrum ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2’dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nazilli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Nazilli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 691 km2dir. Nazilli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 54′ 35.2044” Kuzey ve 28° 19′ 27.4548” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum Nazilli Arası Kaç KM

Bodrum Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 166 km’dir.

Bodrum Nazilli Arası Kaç KM

Bodrum Nazilli Arası Kaç Saat

Bodrum Nazilli arası kaç saat; Bodrum Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 166 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bodrum Nazilli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Bodrum Nazilli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bodrum Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 166 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bodrum Nazilli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bodrum Nazilli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nazilli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nazilli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.