Bodrum Marmaris Arası Kaç KM

Bodrum Marmaris arası kaç km; yazımızda öncelikle Bodrum ve Marmaris şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bodrum Marmaris arası kaç km? Bodrum Marmaris arası kaç saat? Bodrum Marmaris yol tarifi? Bodrum Marmaris arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bodrum ile Marmaris İli Hakkında Genel Bilgiler

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km²’dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu  GPS koordinatlarıdır.

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km2’dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum Marmaris Arası Kaç KM

Bodrum Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 160 km’dir. Bodrum Marmaris arası mesafe havayolu ile yaklaşık 118 km’dir.

Bodrum Marmaris Arası Kaç KM

Bodrum Marmaris Arası Kaç Saat

Bodrum Marmaris arası kaç saat; Bodrum Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 160 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bodrum Marmaris arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bodrum Marmaris arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 118 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

20 dakika

Bodrum Marmaris Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bodrum Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 160 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 13 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bodrum Marmaris Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bodrum Marmaris arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.