Bodrum Bitez Arası Kaç KM

Bodrum Bitez arası kaç km; yazımızda öncelikle Bodrum ve Bitez şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bodrum Bitez arası kaç km? Bodrum Bitez arası kaç saat? Bodrum Bitez yol tarifi? Bodrum Bitez arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bodrum ile Bitez İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bodrum ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bodrum içesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2’dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bitez ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bitez ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Bitez ilçesinin coğrafi konumu 37° 1′ 59.9988” Kuzey ve 27° 22′ 59.9988” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum Bitez Arası Kaç KM

Bodrum Bitez arası mesafe karayolu ile yaklaşık 7 km’dir.

Bodrum Bitez Arası Kaç KM

Bodrum Bitez Arası Kaç Saat

Bodrum Bitez arası kaç saat; Bodrum Bitez arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Bodrum Bitez arası mesafe otobüs ile yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 dakika

Otobüs ile;

25 dakika

Bodrum Bitez Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bodrum Bitez arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 1 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bodrum Bitez Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bodrum Bitez arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bitez’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitez’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.