Bilecik Söğüt Arası Kaç KM

Bilecik Söğüt arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Söğüt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Söğüt arası kaç km? Bilecik Söğüt arası kaç saat? Bilecik Söğüt yol tarifi? Bilecik Söğüt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Söğüt İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,310 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 40° 8′ 33.2664” Kuzey ve 29° 58′ 45.5880” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Söğüt ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Söğüt ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 523 km2dir. Söğüt ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 0′ 54.3564” Kuzey ve 30° 11′ 0.2364” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Söğüt Arası Kaç KM

Bilecik Söğüt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 km’dir.

Bilecik Söğüt Arası Kaç KM

Bilecik Söğüt Arası Kaç Saat

Bilecik Söğüt arası kaç saat; Bilecik Söğüt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bilecik Söğüt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Bilecik Söğüt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Söğüt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 32 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Söğüt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Söğüt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Söğüt’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söğüt’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.